Salvatore Fiume - "K"

Salvatore Fiume - "K" kopen? Bied vanaf 50!
Salvatore Fiume - "K" kopen? Bied vanaf 50!Salvatore Fiume - "K" kopen? Bied vanaf 50!
  • Salvatore Fiume (1915-1997)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1972
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
(Foto)lithografische druk, 8 kleuren

Afm: 23.5 × 30 cm
Jaar: 1972
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Salvatore Fiume (1915-1997)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12 )

Lid sinds 2020
163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
23.5 cm
30 cm
Starttijd:22-10-2022 om 00:33
Eindtijd:30-10-2022 om 10:15
Openingsbod € 50
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa