Sam Middleton - Zeefdruk: 1997

Sam Middleton - Zeefdruk: 1997 kopen? Bied vanaf 89!
Sam Middleton - Zeefdruk: 1997 kopen? Bied vanaf 89!Sam Middleton - Zeefdruk: 1997 kopen? Bied vanaf 89!Sam Middleton - Zeefdruk: 1997 kopen? Bied vanaf 89!Sam Middleton - Zeefdruk: 1997 kopen? Bied vanaf 89!
Vergelijkbaar item plaatsen
  • Sam Middleton (1927-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
TechniekZeefdruk
DragerPapier
StijlModern
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage64/100
Zeefdruk van Sam Middleton.  Jaar: 1997. Oplage: 64/100. Afmetingen blad: H37 x b45cm. Afmetingen voorstelling: H24  x b31cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Sam Middleton (2 april 1927 - 19 juli 2015) was een mixed-media kunstenaar uit New York City. Hij reisde de hele wereld over met de Amerikaanse koopvaardij, woonde in Mexico en Zweden en vestigde zich uiteindelijk in Nederland waar hij "deel uitmaakte van de aanzienlijke onvoorziene aanwezigheid van expatriate Afro-Amerikaanse kunstenaars". Toen hij zich in 1961 in Nederland vestigde, vestigde hij zich als een van de belangrijkste kunstenaars van Nederland. Zijn werk maakt deel uit van de permanente collectie van het Whitney Museum, die hem in 1962 opnam in de tentoonstelling 40 Artists Under 40  en was opgenomen in de inaugurele tentoonstelling van 2015 voor het nieuwe gebouw van het museum aan de High Line.

Middleton werd geboren in New York City en groeide op in de wijk Harlem van de stad. Middleton staat bekend om zijn persoonlijke stijl en gebruikte graag abstract expressionisme in zijn werk, waarbij hij zijn kleur, lijnen en composities baseerde op geluid en harmonie. Middleton specialiseerde zich in het werken met collage.
ConditieZeer Goed

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Sam Middleton (1927-2015)

AmerikaansAmerikaansNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (32 )

Lid sinds 2014
958 verkochte items
Alle items van deze verkoper (288)
Pinterest
45 cm
37 cm
Veiling is afgelopen
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:15-11-2022 om 09:04
Eindtijd:20-11-2022 om 19:16
Openingsbod € 89
Veilingkosten: 15%
AfhalenJa is mogelijk
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
VerzendingWereldwijd

Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.