SAM MIDDLETON Litho MUSIC ALL OVER uit 1974 Handgesigneerd - Verkocht

SAM MIDDLETON  Litho   MUSIC ALL OVER  uit 1974  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

SAM MIDDLETON  Litho   MUSIC ALL OVER  uit 1974  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!SAM MIDDLETON  Litho   MUSIC ALL OVER  uit 1974  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!SAM MIDDLETON  Litho   MUSIC ALL OVER  uit 1974  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1046 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Sam Middleton (1927-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie Kleurenlitho van Sam Middleton uit 1974

Afmeting blad    48.5x63.5 cm  in prima staat

Handgesigneerd en Genummerd  24/60

De witrand is egaal licht vergeeld vanwege de ouderdom van het litho

Verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:28-02-2016 om 15:26
Eindtijd:05-03-2016 om 15:26
bruc
05 mrt. / 00:58
€ 35