Sam Parabirsingh: Ets, Orpheus zeepaardje.. - Ingelijst - Verkocht

Sam Parabirsingh: Ets, Orpheus zeepaardje.. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 80,00

Sam Parabirsingh: Ets, Orpheus zeepaardje.. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Sam Parabirsingh: Ets, Orpheus zeepaardje.. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Sam Parabirsingh: Ets, Orpheus zeepaardje.. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (248)

29841 verkochte items
Alle items van deze verkoper (113)
  • Sam Parabirsingh (1943-2003)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Orpheus zeepaardje...(?)
Jaartal: 1994
Afmetingen lijst: 75,5 cm x 75,5 cm
Oplage:  4/10
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Ets op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst (ZONDER glas)
Conditie kunstwerk: Beeld in zeer goede staat. Met enkele oxidatiestipjes in de randen van het blad (valt nauwelijks op)
Herkomst: dit werk komt uit de collectie van een grote Nederlandse Zorgverzekeraar

Administratieve code:

QQRR

Sam Parabirsingh (1943-2003)

Alle items van deze kunstenaar(3)
FA. (248)

29841 verkochte items
Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:26-03-2018 om 12:38
Eindtijd:07-04-2018 om 14:38
Biedingen (13)
Stokker
07 apr. / 12:58
€ 80
dtjan
06 apr. / 23:16
€ 75
Stokker
06 apr. / 23:16
€ 70
dtjan
06 apr. / 23:16
€ 65
Stokker
06 apr. / 21:26
€ 60
Monika
06 apr. / 15:22
€ 55
Stokker
06 apr. / 15:21
€ 50
Monika
06 apr. / 15:21
€ 45
Stokker
06 apr. / 12:55
€ 40
Monika
06 apr. / 12:55
€ 35
Stokker
06 apr. / 12:21
€ 30
Monika
06 apr. / 11:56
€ 25
stijntje113
06 apr. / 11:40
€ 20