Brons (Onbekend) - Samenwerking - Verkocht

Brons (Onbekend) - Samenwerking kopen? Bied vanaf 29!

Verkoopprijs: € 73,60 (Incl. 15% veilingkosten)

Brons (Onbekend) - Samenwerking kopen? Bied vanaf 29!Brons (Onbekend) - Samenwerking kopen? Bied vanaf 29!Brons (Onbekend) - Samenwerking kopen? Bied vanaf 29!Brons (Onbekend) - Samenwerking kopen? Bied vanaf 29!Brons (Onbekend) - Samenwerking kopen? Bied vanaf 29!

Geplaatst door  Ami
FA. (7)

690 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Brons (Onbekend)
TypeBeeld / Object
TechniekVerbronsd
Afmetingen21 cm x 7.5 cm x 5 cm (h x b x d)
Gewicht300 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Op een gesigneerd PM ovaal plateau staan twee figuren samen iets te bereiden in een schaal

Brons (Onbekend)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  Ami
FA. (7)

690 verkochte items
7.5
21
5
Dit item is verkocht voor 73,60(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-04-2020 om 16:02
Eindtijd:21-04-2020 om 22:28
Biedingen (7)
MAUSSIE
21 apr. / 20:21
€ 64
henkbijen
21 apr. / 20:07
€ 54
MAUSSIE
21 apr. / 17:49
€ 49
henkbijen
21 apr. / 17:15
€ 44
MAUSSIE
21 apr. / 15:04
€ 39
henkbijen
21 apr. / 14:54
€ 34
MAUSSIE
21 apr. / 09:53
€ 29