Sami Briss, lithografie, handgenummerd en gesigneerd! - Verkocht

Sami Briss, lithografie, handgenummerd en gesigneerd! kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Sami Briss, lithografie, handgenummerd en gesigneerd! kopen? Bied vanaf 30!Sami Briss, lithografie, handgenummerd en gesigneerd! kopen? Bied vanaf 30!Sami Briss, lithografie, handgenummerd en gesigneerd! kopen? Bied vanaf 30!Sami Briss, lithografie, handgenummerd en gesigneerd! kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
  • Sami Briss (1930)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie grafiek van Sami Briss, uit gelimiteerde oplage.

Betreft # H.C. 3/150, met potlood genummerd en gesigneerd.

Afmeting ca. 14/15 cm.

Nooit ingelijst geweest, in nieuwstaat!

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:24-12-2014 om 21:01
Eindtijd:07-01-2015 om 21:01
huphildehup
31 dec. / 09:10
€ 30