Samuel Jessurun de Mesquita - potloodtekening: Brits-Indische soldaat

Samuel Jessurun de Mesquita - potloodtekening: Brits-Indische soldaat kopen? Bied vanaf 195!
Samuel Jessurun de Mesquita - potloodtekening: Brits-Indische soldaat kopen? Bied vanaf 195!Samuel Jessurun de Mesquita - potloodtekening: Brits-Indische soldaat kopen? Bied vanaf 195!Samuel Jessurun de Mesquita - potloodtekening: Brits-Indische soldaat kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (70)
  • Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1942)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen17 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuke potloodtekening van Samuel Jesserun de Mesquita. Titel: Brits-Indische soldaat. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen voorstelling: H15 x b9 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat. Er zitten wat gele stipjes in de tekening (zie foto)

Sluit over 4d 19u 15m 01s
Openingsbod€ 195
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland

Starttijd:30-07-2021 om 21:58
Eindtijd:08-08-2021 om 21:35