Sandra Derks: acquarel op papier, Terpdruk, gesigneerd 1984

Sandra Derks: acquarel op papier, Terpdruk, gesigneerd 1984 kopen? Bied vanaf 650!
Sandra Derks: acquarel op papier, Terpdruk, gesigneerd 1984 kopen? Bied vanaf 650!Sandra Derks: acquarel op papier, Terpdruk, gesigneerd 1984 kopen? Bied vanaf 650!Sandra Derks: acquarel op papier, Terpdruk, gesigneerd 1984 kopen? Bied vanaf 650!Sandra Derks: acquarel op papier, Terpdruk, gesigneerd 1984 kopen? Bied vanaf 650!Sandra Derks: acquarel op papier, Terpdruk, gesigneerd 1984 kopen? Bied vanaf 650!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Sandra Derks (1960)
TypeTekening / Aquarel

Origineel en kleurrijk werk van Sandra Derks uit 1984.

Aanhef: "voor koos"
Jaar: 1984
Afmetingen incl. lijst: 29 x 38
Beeldformaat: 16,5 x 25 cm
Techniek: Waterverf en inkt
Signatuur: handsignatuur op voorzijde
Staat: goed

Over Sandra Derks:

Sandra Derks werd geboren in Maastricht in 1960 en studeerde af aan de Rietveld Academie in Amsterdam in 1984. Ze werkt als conceptueel kunstenaar met behulp van verschillende disciplines zoals schilderen, illustraties en beeldhouwkunst. Ze ontwerpt ook openbare ruimtes voor zowel publieke als private organisaties.

Sandra Derks (1960)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Starttijd:01-11-2016 om 13:42
Eindtijd:11-11-2016 om 13:42
Openingsbod€ 650
ObjectlocatieNederland