• Populair
  • 1e keer aangeboden
  • Aftersale
  • Laatste 24u geplaatst
  • Loopt vandaag af
  • Vanaf 1 euro
Deutsch
English
Français

Sandra Derks - Zeefdruk met gedicht, van Rob Schouten - 1990

Sandra Derks - Zeefdruk met gedicht, van Rob Schouten - 1990 kopen? Bied vanaf 45!
Sandra Derks - Zeefdruk met gedicht, van Rob Schouten - 1990 kopen? Bied vanaf 45!Sandra Derks - Zeefdruk met gedicht, van Rob Schouten - 1990 kopen? Bied vanaf 45!Sandra Derks - Zeefdruk met gedicht, van Rob Schouten - 1990 kopen? Bied vanaf 45!Sandra Derks - Zeefdruk met gedicht, van Rob Schouten - 1990 kopen? Bied vanaf 45!
Vergelijkbaar item plaatsen
  • Sandra Derks (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekZeefdruk
DragerPapier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage26/135
Zeefdruk van Sandra Derks. Met een gedicht van Rob Schouten: Sonnet. Jaar: 1990. Nummer: 26/135. Afmetingen werk: H32 x b32cm. Afmetingen voorstelling: H22 x b18cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Deze zeefdruk komt uit een  de Poetry International Magic box, waaraan verschillende kunstenaars hebben meegewerkt. De Magic Box werd mogelijk gemaakt door een subsidie van het WVC en met medewerking van het Prins Bernhard Fonds.
ConditieZeer Goed

In zeer goede staat

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Sandra Derks (1960)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (30)

Lid sinds 2014
893 verkochte items
Alle items van deze verkoper (324)
Pinterest
32 cm
32 cm
Veiling is afgelopen
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:18-08-2022 om 15:49
Eindtijd:30-08-2022 om 19:03
Openingsbod € 45
Veilingkosten: 15%
AfhalenJa is mogelijk
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd

Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.