Sandra Kruisbrink - zeefdruk - Ulaanbataar - Verkocht

Sandra Kruisbrink - zeefdruk - Ulaanbataar kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Geplaatst door  Gobli
FA. (5)

118 verkochte items
  • Sandra Kruisbrink (1961)
GesigneerdHandgesigneerd

Sandra Kruisbrink - zeefdruk - Ulaanbataar

Grote zeefdruk van Sandra Kruisbrink van maar liefst 160 x 120 cm. Zeer mooi uitgevoerd op zwaar papier in een kleine oplage. Galeriewaarde 1250-1500 euro. Nu heel voordelig ingezet.

Titel: Ulaanbataar
Jaartal: 2007
Afmetingen: 160 cm x 120 cm
Gesigneerd: Ja handgesigneerd met potlood
Oplage: 30
Materiaal: Zeefdruk
Ingelijst: Nee
Herkomst: Uitgebracht in de Precious Prints serie.

Verzendkosten: € 25,- (Liever ophalen in Eindhoven, in verband met de grootte van het werk!)

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:26-10-2013 om 01:41
Eindtijd:09-11-2013 om 00:41
fysiobredaoost
07 nov. / 19:02
€ 125