Ingelijste zeefdruk van sandra kruisbrink uit 1998. Oplage 10, editienr. 5 Werk laat zich zeer moeilijke fotograferen vanwege de minimale kleuren en contrasten. Erg mooie druk met 'opliggende' inkt, zie detailfoto's. Lijst heeft helaas wat beschadigingen. papier is lichtjes gebobbeld.
Goed
lijst heeft wat beschadigingen
Tot 5 kg.
€ 12,00