Sandra Kruisbrink - zonder titel - Verkocht

Sandra Kruisbrink - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Sandra Kruisbrink - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Sandra Kruisbrink - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Sandra Kruisbrink (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/30

Vroege ets van Sandra Kruisbrink! Uit 1988.
 Gesigneerd en genummerd.U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor in Gorinchem en na afloop van de veiling ophalen of per aangetekende post toegestuurd krijgen.

Sandra Kruisbrink (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
38 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-09-2022 om 13:23
Eindtijd:09-10-2022 om 22:40
Biedingen (3)
JohannavanDijk
07 okt. / 11:08
€ 5
mh23
01 okt. / 20:49
€ 3
nebbiolo
26 sep. / 15:25
€ 1