Sandra Nitesco - 'San'

Sandra Nitesco - 'San' kopen? Bied vanaf 25!
Sandra Nitesco - 'San' kopen? Bied vanaf 25!Sandra Nitesco - 'San' kopen? Bied vanaf 25!
  • Sandra Nitesco (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekDroge Naald
StijlExpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/15
Fraaie ets  van Nitesco. Het werk is van goede kwaliteit.

Sandra Nitesco (1937)

RoemeensRoemeensAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
32 cm
42 cm
Starttijd:14-09-2022 om 14:12
Eindtijd:28-09-2022 om 21:22
Openingsbod € 25
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland