saniye bildircin

saniye bildircin kopen? Bied vanaf 150!
saniye bildircin kopen? Bied vanaf 150!saniye bildircin kopen? Bied vanaf 150!saniye bildircin kopen? Bied vanaf 150!saniye bildircin kopen? Bied vanaf 150!
  • Saniye Bildircin-Saglambilek (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

schitterend abstract acryl werk gem. techniek ,ingelijst 80x60 cm , het werk is uit 1991  en gesigneerd.

Saniye Bildircin-Saglambilek (1946)

TurksTurksAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
Starttijd:18-04-2017 om 22:51
Eindtijd:28-04-2017 om 22:51
Openingsbod € 150
Objectlocatieleerdam,  Nederland