Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
schitterend abstract werk met acryl-verf geschilderd , ingelijst 80x110 cm , uit 1992 en gesigneerd echt supermooi, het was in guldens 2300,-
word niet verzonden ,ophalen in leerdam.
Starttijd | 31-10-2016 om 21:24 |
Eindtijd | 5-11-2016 om 21:29 |