FA. (2)

santorini, Theo Bitter, aquarel

santorini, Theo Bitter, aquarel kopen? Bied vanaf 1000!

Geplaatst door  joopstraathof

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Theo Bitter (1916-1994)
TypeTekening / Aquarel

Ingoede conditie ingelijst in lichtgrijs metaal van 46 x 40,5 een aquarel van Theo Bitter,deze kunstenaar kreeg in 1949 de Jacob Marisprijs en was lid van Pulchri Studio, Groep Verve Figura.( zie boek ISBN 906120 2884 ) het werk santorini bij nacht, groot 30 x 24 cm. Geschilderd in 1981.

Starttijd:14-10-2016 om 13:50
Eindtijd:29-10-2016 om 12:50
Openingsbod€ 1000
ObjectlocatieNederland