Saskia Bon - Visch-Kotter - Verkocht

Saskia Bon - Visch-Kotter kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Saskia Bon - Visch-Kotter kopen? Bied vanaf 10!Saskia Bon - Visch-Kotter kopen? Bied vanaf 10!Saskia Bon - Visch-Kotter kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artisjok
FA. (2)

90 verkochte items
  • Saskia Bon (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/20
Werk is nooit ingelijst geweest. Papier is vrij dun.

Saskia Bon (1943)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  artisjok
FA. (2)

90 verkochte items
55 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:04-03-2019 om 17:26
Eindtijd:17-03-2019 om 19:01
CoLa
13 mrt. / 15:04
€ 10