Saskia Bremer - kunstwerk vaas, hand gesigneerd - Verkocht

Saskia Bremer - kunstwerk vaas, hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Saskia Bremer - kunstwerk vaas, hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Saskia Bremer - kunstwerk vaas, hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Saskia Bremer - kunstwerk vaas, hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Saskia Bremer - kunstwerk vaas, hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Saskia Bremer - kunstwerk vaas, hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Saskia Bremer - kunstwerk vaas, hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Saskia Bremer - kunstwerk vaas, hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
  • Saskia Bremer (1964)
TypeBeeld / Object
Jaartal2007
TechniekHout
Afmetingen19.5 cm x 19.5 cm x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Bijzonder object van Saskia Bremer
Kunstwerk vaas
Materiaal hout
Aan beide zijden beschilderd
In de vaas zitten drie losse solifleur buisjes
Kan zowel zonder als mét bloemen
Wordt aangetekend verzonden

Geen beschadigingen

Saskia Bremer (1964)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

533 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
19.5
19.5
8
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-09-2022 om 12:46
Eindtijd:16-09-2022 om 21:20
Biedingen (3)
Annetted
16 sep. / 21:10
€ 30
willyams
16 sep. / 15:19
€ 25
Annetted
06 sep. / 10:41
€ 20