Saskia Bremer - Tulips from Amsterdam | zeefdruk - Ingelijst - Verkocht

Saskia Bremer - Tulips from Amsterdam | zeefdruk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 17!
Saskia Bremer - Tulips from Amsterdam | zeefdruk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 17!Saskia Bremer - Tulips from Amsterdam | zeefdruk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 17!Saskia Bremer - Tulips from Amsterdam | zeefdruk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 17!
  • Saskia Bremer (1964)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
StijlExpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 18 cm (h x b)
Lijst25.5 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage172/200
Kleurrijke zeefdruk van Saskia Bremer (1954). Haar stijl is felle kleuren en werk dat tussen figuratie en abstractie ligt.
Deze zeefdruk verkeert in nieuwstaat
Jaar: 2000
Oplage: 172 van 200
Met de hand (potlood) gesigneerd
Keurig geplaatst in blank houten lijst, kan zo aan de muur
Foto's maken deel uit van de beschrijving

Over de kunstenaar:
Saskia Bremer volgde een onderwijzersopleiding om vervolgens als tekenleraar op verschillende scholen te werken. Daarnaast ging ze in de avonden een kunstopleiding volgen. Saskia Bremer haar stijl is felle kleuren en werk dat tussen figuratie en abstractie ligt. Sinds 1996 richt zij zich volledig op haar eigen kunst. Bijna als vanzelfsprekend schildert ze met acryl. Deze sneldrogende verfsoort sluit naadloos aan bij haar spontane manier van werken.

Saskia over haar werk:
"Mijn werk ontstaat zonder vooropgezet plan. Als ik zo'n dag bezig ben, dan komt er een ogenblik dat ik zeg: het is genoeg geweest. Dan smeer ik die verf die nog over is op een stuk karton en leg dat op de grond. Je kunt soms dagen achter elkaar bezig zijn en dan wordt het niks. Je denkt dan: Het is allemaal saai, het deugt niet. Maar de volgende dag ga je weer aan het werk. De stukken kleurig karton hopen zich op. Soms zie je opeens iets, dan is het raak. Zo gaat dat bij mij. Inspiratie komt door aan het werk te gaan. Gewoon beginnen, elke dag opnieuw."
Bron: www.kunst.nl

Saskia Bremer (1964)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
259 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
25.5 cm
25.5 cm
18 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 19,55 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-09-2022 om 11:55
Eindtijd:25-09-2022 om 14:10
wolf438
25 sep. / 10:45
€ 17