Saskia Bremer Zeefdruk Titel "This is Portugal" - Verkocht

Saskia Bremer Zeefdruk Titel "This is Portugal" kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Geplaatst door  koc
FA. (3)

106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Saskia Bremer (1964)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar Saskia Bremer

Prachtige zeefdruk

Titel "This is Portugal"

Handgesigneerd

Genummerd

Jaar 2004

Afmeting 61x31cm

Zeer goede staat

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:27-09-2016 om 20:37
Eindtijd:07-10-2016 om 20:37
Metuur
04 okt. / 19:03
€ 25