Saskia van Broekhoven - gesigneerde ets - 1996 - Verkocht

Saskia van Broekhoven - gesigneerde ets - 1996 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Saskia van Broekhoven - gesigneerde ets - 1996 kopen? Bied vanaf 1!Saskia van Broekhoven - gesigneerde ets - 1996 kopen? Bied vanaf 1!Saskia van Broekhoven - gesigneerde ets - 1996 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Saskia van Broekhoven (1975)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzondere ets van Saskia van Broekhoven

Titel: geen

Jaartal: 1996

Oplagenummer: 2/ 2

Afmeting afbeelding: 30 x 25 cm

Afmeting papier: 38 x 28 cm

Conditie: de ets verkeert in zeer goede staat, kleine plakresten op achterzijde van eerdere inlijsting

Dit item wordt uitsluitend per post verzonden

De koper ontvangt na het sluiten van de veiling een mail met de gegevens van de verdere afhandeling

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:23-08-2016 om 22:01
Eindtijd:29-08-2016 om 19:01
Withaar
29 aug. / 00:53
€ 1