Saskia van Broekhoven - gesigneerde linosnede - stilleven pijp en mok - Verkocht

Saskia van Broekhoven - gesigneerde linosnede - stilleven pijp en mok kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Saskia van Broekhoven - gesigneerde linosnede - stilleven pijp en mok kopen? Bied vanaf 15!Saskia van Broekhoven - gesigneerde linosnede - stilleven pijp en mok kopen? Bied vanaf 15!Saskia van Broekhoven - gesigneerde linosnede - stilleven pijp en mok kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Saskia van Broekhoven (1975)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie kleine linosnede van Sakia van Broekhoven

Titel: geen (stilleven pijp en mok)

Jaartal: 1998

Oplagenummer: 1/ 8

Afmeting: 12 x 10 cm

Afmeting blad: 18 x 16 cm

Conditie: uitmuntend, niet eerder ingelijst geweest

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:17-04-2017 om 11:55
Eindtijd:25-04-2017 om 19:55
karihoek
25 apr. / 10:15
€ 15