Saskia van Dijk, litho, Lieve Jaapje, 1981 - Verkocht

Saskia van Dijk, litho, Lieve Jaapje, 1981 kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Saskia van Dijk, litho, Lieve Jaapje, 1981 kopen? Bied vanaf 20!Saskia van Dijk, litho, Lieve Jaapje, 1981 kopen? Bied vanaf 20!

Saskia van Dijk

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
  • Saskia van Dijk
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Vroeg werk van Saskia van Dijk (1950)

Titel: Lieve Jaapje

Jaar: juni 1981

Techniek:  2 kleurenlitho

Afmeting afbeelding: 38x27 op 45x33 cm

Oplage: 40 ex., eigen druk

Gesigneerd, gedateerd en genummerd

Was destijds te koop in Home Art het kunstblad dat de galerie bij u thuis brengt, 3e jaargang, nr. 10, pagina 3

( f 75,00 ongeveer 34 euro)

Materiaal:  Stevig papier

Conditie:
In perfecte staat.

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden voor 10 euro in een pakket/koker. Afhalen in Ede tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Aankopen bij Bartholdus kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Saskia van Dijk

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:19-02-2013 om 15:32
Eindtijd:26-02-2013 om 15:32
Tobias
20 feb. / 00:35
€ 20