Saskia Westenberg: Acryl op papier, Zonder titel VII - Ingelijst

Saskia Westenberg: Acryl op papier, Zonder titel VII - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 40,00

Saskia Westenberg: Acryl op papier, Zonder titel VII - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Saskia Westenberg: Acryl op papier, Zonder titel VII - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Saskia Westenberg

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (227)

28101 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Saskia Westenberg
TypeTekening / Aquarel

Titel: Zonder titel VII
Jaartal: 1993
Afmetingen lijst: 51 cm x 51 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Acryl op dik papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 250,00

Administratieve code:

QQZD

Saskia Westenberg

FA. (227)

28101 verkochte items

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:29-11-2017 om 15:54
Eindtijd:10-12-2017 om 15:54

Biedingen (14):

Stonemountains
10 dec. / 13:33
€ 40
willemenhannekel
10 dec. / 13:05
€ 35
Stonemountains
9 dec. / 17:04
€ 30
willemenhannekel
9 dec. / 17:02
€ 25
Stonemountains
9 dec. / 17:02
€ 20
willemenhannekel
9 dec. / 17:01
€ 17
Stonemountains
9 dec. / 17:01
€ 15
willemenhannekel
6 dec. / 02:14
€ 13
schoffel
6 dec. / 02:14
€ 11
willemenhannekel
5 dec. / 08:39
€ 9
Snuffel70
5 dec. / 08:39
€ 7
willemenhannekel
4 dec. / 23:08
€ 5
Snuffel70
4 dec. / 23:08
€ 3
willemenhannekel
30 nov. / 11:34
€ 1