Viktor IV - Saterday Morning Post - Verkocht

Viktor IV - Saterday Morning Post kopen? Bied vanaf 160!
Viktor IV - Saterday Morning Post kopen? Bied vanaf 160!Viktor IV - Saterday Morning Post kopen? Bied vanaf 160!Viktor IV - Saterday Morning Post kopen? Bied vanaf 160!Viktor IV - Saterday Morning Post kopen? Bied vanaf 160!Viktor IV - Saterday Morning Post kopen? Bied vanaf 160!Viktor IV - Saterday Morning Post kopen? Bied vanaf 160!Viktor IV - Saterday Morning Post kopen? Bied vanaf 160!
  • Viktor IV (1929-1986)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1970
TechniekCollage
StijlStreet Art
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Logboek blad van het schip Henry David Thoreau .
Uit het elfde boek   Everything .
Gedateerd  25  IX 1970.
Titel :ANASTASYA.
Genummerd 78 .
 Getekend gestempeld en geplakt door Viktor IV /Walter Carl Gluck
Afmetingen : 43,5 cm x 34,5 cm.
Conditie : goed.
Herkomst : Gekocht in de jaren '70 van de kunstenaar
Wordt aangetekend verzonden .

Condite : goed

Viktor IV (1929-1986)

AmerikaansAmerikaansNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  knubben
FA. (6 )

Lid sinds 2020
190 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
34.5 cm
43.5 cm
Dit item is verkocht voor 184,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-08-2022 om 20:49
Eindtijd:10-08-2022 om 19:02
RoKo
10 aug. / 15:11
€ 160