Herman Brood - "Sax" - Verkocht

Herman Brood - "Sax" kopen? Bied vanaf 425!

Verkoopprijs: € 425,00

Herman Brood - "Sax" kopen? Bied vanaf 425!Herman Brood - "Sax" kopen? Bied vanaf 425!Herman Brood - "Sax" kopen? Bied vanaf 425!Herman Brood - "Sax" kopen? Bied vanaf 425!Herman Brood - "Sax" kopen? Bied vanaf 425!Herman Brood - "Sax" kopen? Bied vanaf 425!

Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

221 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
Lijst95 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125
Prachtige grote zeefdruk van Herman Brood.

De oplage bedraagt 125 genummerde zeefdrukken en 60 EA exemplaren.

Uiteraard handgesigneerd en genummerd (14/60 EA) met marker.

Fraai ingelijst in goudkleurige houten lijst met ontspiegeld glas.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(74)
Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

221 verkochte items
75 cm
95 cm
70 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 425,00
Starttijd:29-09-2019 om 16:27
Eindtijd:12-10-2019 om 19:24
Farnkj
12 okt. / 19:04
€ 425