Corneille - Schaal (met originele verpakking) - Verkocht

Corneille - Schaal (met originele verpakking) kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - Schaal (met originele verpakking) kopen? Bied vanaf 55!Corneille - Schaal (met originele verpakking) kopen? Bied vanaf 55!Corneille - Schaal (met originele verpakking) kopen? Bied vanaf 55!Corneille - Schaal (met originele verpakking) kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

561 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Corneille (1922-2010)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1999
TechniekVaria
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige Corneille schaal met de typische Corneille afbeelding
Afmeting: 24x18x5 cm.
Wordt geleverd met origineel certificaat
Schaal is in uitmuntende conditie
In originele verpakking!

GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-04-2020 om 14:43
Eindtijd:24-04-2020 om 21:56
ElBeso
24 apr. / 20:45
€ 55