Schilder Hermanus, litho, 'aan huis'

Schilder Hermanus, litho, 'aan huis' kopen? Bied vanaf 17!

Verkoopprijs: € 17,00

Schilder Hermanus, litho, 'aan huis' kopen? Bied vanaf 17!Schilder Hermanus, litho, 'aan huis' kopen? Bied vanaf 17!Schilder Hermanus, litho, 'aan huis' kopen? Bied vanaf 17!

Geplaatst door  Galerian
FA. (4)

31 verkochte items
  • Schilder Hermanus (1955-2017)
GesigneerdHandgesigneerd

Een vroeg werk van schilder Hermanus, zeldzaam, uit de tijd dat hij ook steendrukker was (Utrecht/Doetinchem).

litho 'aan huis.'
papierformaat:50x40 cm
beeldformaat: 16x24 cm
oplagenummer 4/7
gesigneerd
ladekastexemplaar

wordt aangetekend en goed verpakt verzonden
(Frankrijk via Kiala/UPC)

Dit item is verkocht voor 17,00

Starttijd:01-08-2016 om 20:19
Eindtijd:08-08-2016 om 20:19

Biedingen (1):

Theodosius
8 aug. / 20:09
€ 17