Jean Tinguely - zeefdruk (ook de lijst is gezeefdrukt) - Montreux 1982 - groot 110x80 cm
Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1945 t/m 1999 |
JOSEPH BRUYN
ALIENS
AIRBRUSH SCHILDERIJ OP BOARDPANEEL IN DE MAAT 45 X 45 CM
gesigneerd en dd 1985
IN EEN FRAAIE LIJST IN DE MAAT 54 X 54 CM
ZEER GOEDE STAAT
Kleine meesters hebben grote toekomst
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 28-6-2015 om 16:08 |
Eindtijd | 5-7-2015 om 16:08 |