Jos van Dijk - Schilderij Boerderij landschap

Jos van Dijk - Schilderij Boerderij landschap kopen? Bied vanaf 50!
Jos van Dijk - Schilderij Boerderij landschap kopen? Bied vanaf 50!Jos van Dijk - Schilderij Boerderij landschap kopen? Bied vanaf 50!Jos van Dijk - Schilderij Boerderij landschap kopen? Bied vanaf 50!Jos van Dijk - Schilderij Boerderij landschap kopen? Bied vanaf 50!
  • Jos van Dijk (1913-2000)
IngelijstIngelijst
Afmetingen4 cm x 60 cm (h x b)
Lijst12 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gevonden bij het opruimen van de zolder van mijn tante.
Lijst is licht beschadigd.

Lijst is enigszins beschadigd.

Jos van Dijk (1913-2000)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  J_dejong

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
75 cm
12 cm
60 cm
4 cm
Starttijd:13-10-2022 om 12:45
Eindtijd:22-10-2022 om 22:32
Openingsbod € 50
ObjectlocatieHeemskerk,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa