Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Fraai werk van de sinds 1912 op Java werkende kunstenaar Nico Burgdorffer.
'Indonesisch kustlandschap'
Olie op board
75 x 50 cm
Gesigneerd en gedateerd rechts onder/
Op verso' Burgdorffer N.M. , Bandoeng Java'
In goede staat.
Ophalen / Brengen in overleg .
Starttijd | 23-6-2013 om 12:17 |
Eindtijd | 30-6-2013 om 12:17 |