Marja Milo - Schilderij Olie op linnen, portret van jong meisje,gesigneerd - Verkocht

Marja Milo - Schilderij Olie op linnen, portret van jong meisje,gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Marja Milo - Schilderij Olie op linnen, portret van jong meisje,gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Marja Milo - Schilderij Olie op linnen, portret van jong meisje,gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Marja Milo - Schilderij Olie op linnen, portret van jong meisje,gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Marja Milo - Schilderij Olie op linnen, portret van jong meisje,gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Marja Milo - Schilderij Olie op linnen, portret van jong meisje,gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kkw
FA. (10)

500 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Marja Milo
Jaartal2019
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Marja Milo,schilderij
Portret van jong meisje
Olieverf op doek
Afmetingen 30x24cm
Gesigneerd op achterzijde
Conditie uitstekend
Wordt aangetekend verzonden

Marja Milo

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kkw
FA. (10)

500 verkochte items
24 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-04-2020 om 20:03
Eindtijd:26-04-2020 om 17:56
Plag
26 apr. / 16:20
€ 40