Piet Bulthuis - Schilderij van het strand van Yport te Normandië,gesigneerd en 1939 - Verkocht

Piet Bulthuis - Schilderij van het strand van Yport te Normandië,gesigneerd en 1939 kopen? Bied vanaf 115!

Verkoopprijs: € 115,00

Piet Bulthuis - Schilderij van het strand van Yport te Normandië,gesigneerd en 1939 kopen? Bied vanaf 115!Piet Bulthuis - Schilderij van het strand van Yport te Normandië,gesigneerd en 1939 kopen? Bied vanaf 115!Piet Bulthuis - Schilderij van het strand van Yport te Normandië,gesigneerd en 1939 kopen? Bied vanaf 115!Piet Bulthuis - Schilderij van het strand van Yport te Normandië,gesigneerd en 1939 kopen? Bied vanaf 115!Piet Bulthuis - Schilderij van het strand van Yport te Normandië,gesigneerd en 1939 kopen? Bied vanaf 115!Piet Bulthuis - Schilderij van het strand van Yport te Normandië,gesigneerd en 1939 kopen? Bied vanaf 115!

Geplaatst door  kunstwerken

20 verkochte items
  • Piet Bulthuis (1898-1988)
Jaartal1938
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Schilderij van de hand van Piet Bulthuis voorstellende, het strand van Yport te Normandië.

Gesigneerd en gedateerd 1939,doek is in zeer goede staat en meet 70x50cm.

Ex.verz.kst.

Piet Bulthuis (1898-1988)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstwerken

20 verkochte items
70 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 115,00
Starttijd:25-06-2018 om 13:36
Eindtijd:03-07-2018 om 21:25
Podenco2015
03 jul. / 17:02
€ 115