SCHOONHOVEN : ABSTRACTE COMPOSITIE ZEEFDRUK - Verkocht

SCHOONHOVEN : ABSTRACTE COMPOSITIE ZEEFDRUK kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 240,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399

Geplaatst door  KVDC
FA. (8)

494 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Schoonhoven

abstracte compositie

zeefdruk uitgegeven in 1989

handgesigneerd

genummerd: 288/300

afmetingen 65 cm x 50 cm

verzending aangetekend en verzekerd 15 euro

Dit item is verkocht voor 240,00
Starttijd:26-08-2013 om 14:39
Eindtijd:31-08-2013 om 14:39
Biedingen (3)
JvB-AMD
30 aug. / 19:20
€ 240
mkfgroeneveld
28 aug. / 15:00
€ 220
Galerie Zien
26 aug. / 19:53
€ 200