Mark Brusse - Schutting met emmers - Verkocht

Mark Brusse - Schutting met emmers kopen? Bied vanaf 70!
Mark Brusse - Schutting met emmers kopen? Bied vanaf 70!Mark Brusse - Schutting met emmers kopen? Bied vanaf 70!Mark Brusse - Schutting met emmers kopen? Bied vanaf 70!Mark Brusse - Schutting met emmers kopen? Bied vanaf 70!
  • Mark Brusse (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 65 cm (h x b)
Lijst60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Omineuze litho van Mark Brusse, met potlood gesigneerd en gedateerd. Deze litho is uitgegeven door Prent 190, deze is een e.a. exemplaar, buiten oplage. Ingelijst in aluminium lijst met nieuw passepartout. De conditie is zeer goed. Op de foto's kunnen reflecties zichtbaar zijn.

De litho kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper worden verzonden via Swift Koeriers. Voor de tarieven zie hieronder.

Mark Brusse (1937)

NederlandsNederlandsFransFransAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  monschau
FA. (11 )

410 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
80 cm
60 cm
65 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-09-2022 om 15:04
Eindtijd:11-09-2022 om 19:59
nikkiehegnauer
06 sep. / 16:59
€ 70