Jeroen Henneman - sculptuur: Titanic I - 2002

Jeroen Henneman - sculptuur: Titanic I - 2002 kopen? Bied vanaf 1795!
Jeroen Henneman - sculptuur: Titanic I - 2002 kopen? Bied vanaf 1795!Jeroen Henneman - sculptuur: Titanic I - 2002 kopen? Bied vanaf 1795!Jeroen Henneman - sculptuur: Titanic I - 2002 kopen? Bied vanaf 1795!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5412 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Jeroen Henneman (1943)
TypeBeeld / Object
Jaartal2002
TechniekIJzer
OnderwerpArchitectuur
Afmetingen22 cm x 62 cm x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Jeroen Henneman (1942), 'Titanic I', sculptuur, in de vorm van een stadspanorama, met lamp uit gezwart staal en hout, verso genummerd 113/165, gesigneerd en gedateerd 2002. (Op de laatste foto zie je het beeld, met het licht aan).

Volgrecht: Voor dit item wordt de wettelijk verplichte 4% Volgrecht-vergoeding berekend over de gehele verkoopprijs. Deze komt dus op de verkoopprijs incl. veilingkosten Als de verkoopprijs incl. veilingkosten> 3.000 euro is.

In zeer goede staat

Jeroen Henneman (1943)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5412 verkochte items
62
22
9
Sluit over 6d 10u 28m 59s
Openingsbod€ 1795
Objectlocatie's-Gravenzande, Nederland
Starttijd:05-08-2022 om 17:07
Eindtijd:14-08-2022 om 22:54