Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars RED BARON - Verkocht

Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars RED BARON kopen? Bied vanaf 65!
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars RED BARON kopen? Bied vanaf 65!Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars RED BARON kopen? Bied vanaf 65!Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars RED BARON kopen? Bied vanaf 65!Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars RED BARON kopen? Bied vanaf 65!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type3D Multiples & Objecten
Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen12 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Zeer fraaie sculptuur van Kunsthars naar een schilderij van Herman Brood.

Afmeting sculptuur 12 x 13 x 9 cm in nieuwstaat.
De sculptuur is met de hand beschilderd.
Wordt geleverd met een COA gesigneerd door XANDRA BROOD.

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (99)
Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (35)

2027 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
13 cm
12 cm
Dit item is verkocht voor 155,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-06-2022 om 13:14
Eindtijd:24-06-2022 om 20:36
Biedingen (8)
Oscarsan
24 jun. / 17:33
€ 135
katrienfredrik2803
24 jun. / 17:33
€ 125
Oscarsan
24 jun. / 17:31
€ 115
katrienfredrik2803
24 jun. / 17:31
€ 105
Oscarsan
24 jun. / 17:30
€ 95
katrienfredrik2803
24 jun. / 17:30
€ 85
Oscarsan
24 jun. / 17:20
€ 75
katrienfredrik2803
24 jun. / 13:37
€ 65