Peter Redert - seascape – potlood tekening

Peter Redert - seascape – potlood tekening kopen? Bied vanaf 50!
Peter Redert - seascape – potlood tekening kopen? Bied vanaf 50!Peter Redert - seascape – potlood tekening kopen? Bied vanaf 50!Peter Redert - seascape – potlood tekening kopen? Bied vanaf 50!Peter Redert - seascape – potlood tekening kopen? Bied vanaf 50!Peter Redert - seascape – potlood tekening kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Peter Redert (1948)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1976
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 27 cm (h x b)
Lijst55.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerde potlood tekening van de kunstenaar Peter Redert (1948) uit 1976. De tekening is rechtsonder gesigneerd. Afmeting tekening 27 x 27 cm (hxb) Afmeting lijst 55.5 x 40.5 cm (hxb) De tekening is in goede staat en is geplakt op spaanplaat. De lijst is zelfgemaakt (door de kunstenaar?) en heeft een aantal krasjes.

De tekening is in goede staat en is geplakt op spaanplaat. De lijst is zelfgemaakt (door de kunstenaar?) en heeft een aantal krasjes.

Peter Redert (1948)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
40.5 cm
55.5 cm
27 cm
27 cm
Starttijd:20-02-2022 om 14:53
Eindtijd:28-02-2022 om 19:06
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieTiel, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland