Linosnede uit 1972 van Sees Vlag met de titel: 'Château Chenoncea'. Het werk is een eigen druk en is met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Kunstenaar: Sees Vlag Techniek: Linosnede Oplage: Eigen druk Gesigneerd: Linksonder Ingelijst: Niet ingelijst Afmeting voorstelling (HxB): 65 x 50 cm
Het werk verdient het om professioneel ingelijst te worden. Indien gewenst kunnen wij deze inlijsting voor u verzorgen
Zeer Goed
Het werk heeft wat vlekjes in de onderste marge. Dit valt weg bij het inlijsten.
Tot 5 kg.
€ 11,00