Sees Vlag - Haastrecht Concordia

Sees Vlag - Haastrecht Concordia kopen? Bied vanaf 35!
Sees Vlag - Haastrecht Concordia kopen? Bied vanaf 35!Sees Vlag - Haastrecht Concordia kopen? Bied vanaf 35!
  • Sees Vlag (1934-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
StijlRealistisch
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Grafiek van Sees Vlag (1934-2018). Met potlood gesigneerd en genummerd.

Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Starttijd:06-09-2022 om 10:05
Eindtijd:15-09-2022 om 22:12
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland