Sees Vlag - Ingelijste potlood tekening: "Haagsche tweeling" - 2014 (mooie lijst!)

Sees Vlag - Ingelijste potlood tekening: "Haagsche tweeling" - 2014 (mooie lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Sees Vlag - Ingelijste potlood tekening: "Haagsche tweeling" - 2014 (mooie lijst!) kopen? Bied vanaf 250!Sees Vlag - Ingelijste potlood tekening: "Haagsche tweeling" - 2014 (mooie lijst!) kopen? Bied vanaf 250!Sees Vlag - Ingelijste potlood tekening: "Haagsche tweeling" - 2014 (mooie lijst!) kopen? Bied vanaf 250!Sees Vlag - Ingelijste potlood tekening: "Haagsche tweeling" - 2014 (mooie lijst!) kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (70)
  • Sees Vlag (1934-2018)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2014
TechniekPotlood
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 41 cm (h x b)
Lijst54 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Potlood tekening  van Sees Vlag. Titel: "Haagsche tweeling". (Serie van veertien tekeningen van de lucht boven het Castaliagebouw in Den Haag ). Jaar: 2014.
Afmetingen incl lijst: H54 x b69cm. Afmetingen voorstelling: H28 x b41cm. Het werk is links onderin gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Sees Vlag (Gouda, 15 juli 1934 – Den Haag, 1 januari 2018) was een Nederlands kunstenaar, graficus en schilder. Vlag was vooral bekend door zijn architecturale linosnedes en zeefdrukken in pasteltinten. Een van zijn bekendste werken was: ´s-Gravenhage - Dagelijkse Groenmarkt (1984) bestaande uit 84 drukgangen. Vlag heeft vooral Haagse stadsgezichten en industriële monumenten in zijn oeuvre verwerkt, maar heeft eveneens in opdracht gewerkt voor onder andere UNICEF en de NS. Van 1954 tot 1959 heeft hij gestudeerd aan de Akademie van Beeldende Kunsten te Den Haag. Vlag was gedurende zijn actieve jaren een prominent lid van de kunstenaarsvereniging Pulchri Studio. Op 1 januari 2018 is hij overleden aan de gevolgen van een hartaanval. Sees Vlag is 83 jaar geworden

Het werk is in zeer goede staat en is keurig ingelijst. Het werk kan zo bij u thuis aan de muur!

Sluit over 4d 19u 39m 08s
Openingsbod€ 250
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland

Starttijd:30-07-2021 om 21:58
Eindtijd:08-08-2021 om 21:39