Zeefdruk in zwart/wit door Sees Vlag. Voorstelling van de Koninklijke Schouwburg in Den Haag. Losbladig, beeldmaat 28x50, bladmaat 50x65 Linksonder gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood: 'Sees Vlag 1977 112/:200' Getiteld in de druk rechtsonder: "s-Gravenhage - Koninklijke Schouwburg"
Goed
Licht gevlekt aan linkeronderzijde, ver buiten voorstelling
Tot 5 kg.
€ 11,00