Fraaie zeefdruk van Sees Vlag, getiteld Park. Het werk is met potlood gesigneerd. Het blad is 65 x 50 cm, de afbeelding 84 x 36 cm. De conditie is mint. Het werk is niet ingelijst.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden in een stevige koker.
Nieuwstaat
Tot 10 kg.
€ 10,00