Curiosa - Seiko - Dames - 081104 Dameshorloges - Verkocht

Curiosa - Seiko - Dames - 081104 Dameshorloges kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Curiosa - Seiko - Dames - 081104 Dameshorloges kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Seiko - Dames - 081104 Dameshorloges kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Seiko - Dames - 081104 Dameshorloges kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Seiko - Dames - 081104 Dameshorloges kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Seiko - Dames - 081104 Dameshorloges kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  ariel
FA. (6)

Lid sinds 2019
118 verkochte items
  • Curiosa
TypeCuriosa
Afmetingen19.5 cm x 3.5 cm x 1 cm (h x b x d)
Gewicht157 gram
GemerktGemerkt/Merksticker

Dameshorloges uit EU.
Seiko gemaakt in Japan
Zeer goede kwaliteit .
Nooit breken.
Armand met horloge 19,5 cm (kan kleiner maken)
Horloge 3 cm, 2,5 cm breed, 0,7cm dik.
Geweldig ontwerp.
Kleur - zilver en goud.
Vergulde
Gekocht in Amsterdam
Bijna niet gedragen.
WERKENDE BATERIJ .

perfect

Curiosa

Alle items van deze designer
Geplaatst door  ariel
FA. (6)

Lid sinds 2019
118 verkochte items
3.5
19.5
1
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-10-2020 om 18:35
Eindtijd:23-10-2020 om 20:30
Biedingen (8)
Godinpandora
23 okt. / 20:21
€ 40
Grasrijk
23 okt. / 20:21
€ 35
Grasrijk
23 okt. / 19:01
€ 25
dbWorx
16 okt. / 23:20
€ 20
elen
16 okt. / 15:40
€ 15
duif
16 okt. / 15:40
€ 10
elen
16 okt. / 15:40
€ 10
duif
15 okt. / 23:51
€ 1