Selwyn Senatori - Zeefdruk: Valentina

Selwyn Senatori - Zeefdruk: Valentina kopen? Bied vanaf 50!
Selwyn Senatori - Zeefdruk: Valentina kopen? Bied vanaf 50!Selwyn Senatori - Zeefdruk: Valentina kopen? Bied vanaf 50!Selwyn Senatori - Zeefdruk: Valentina kopen? Bied vanaf 50!Selwyn Senatori - Zeefdruk: Valentina kopen? Bied vanaf 50!Selwyn Senatori - Zeefdruk: Valentina kopen? Bied vanaf 50!
  • Selwyn Senatori (1973)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage13/20, E.A
Kunstenaar: Selwyn Sanatori
Techniek: zeefdruk
Titel: Valentina
Nummer: 13/20, E.A.
Afmetingen: H35.5 x b31cm (voorstelling: H23 x b23cm)
Gesigneerd: met de hand, rechts onderaan
In zeer goede staat
Prijs is vast!

In zeer goede staat.

Selwyn Senatori (1973)

ItaliaansItaliaansNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8)

136 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
31 cm
35 cm
Starttijd:21-11-2022 om 09:38
Eindtijd:27-11-2022 om 19:45
Openingsbod € 50
ObjectlocatieWestland,  Nederland