Serge Vandercam - Vrije compositie - Mooi Formaat - Handgesigneerd !!!

Serge Vandercam - Vrije compositie - Mooi Formaat - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 500!
Serge Vandercam - Vrije compositie - Mooi Formaat - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 500!Serge Vandercam - Vrije compositie - Mooi Formaat - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 500!Serge Vandercam - Vrije compositie - Mooi Formaat - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 500!Serge Vandercam - Vrije compositie - Mooi Formaat - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 500!Serge Vandercam - Vrije compositie - Mooi Formaat - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 500!
  • Serge Vandercam (1924-2005)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 64 x 48.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Serge Vandercam ( Denemarken 1923 - België 2005 ).
Zonder titel.
Gemengde techniek op papier.
Formaat : 64 x 48,5 cm.
Handgesigneerd : Serge Vandercam.

Topstuk !!!
Cobrakunstenaar eerst fotograaf en daarna ook kunstschilder.

Alleen verzending aangetekend en verzekerd track and trace a 15 euro Nederland en 25 euro België in een stevige kartonnen verzend-enveloppe.
Goede conditie.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50