Sergei Lastotschkine - Z13 - Houten steiger

Sergei Lastotschkine - Z13 - Houten steiger kopen? Bied vanaf 150!
Sergei Lastotschkine - Z13 - Houten steiger kopen? Bied vanaf 150!Sergei Lastotschkine - Z13 - Houten steiger kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1208 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
  • Sergei Lastotschkine (1922-1992)
Jaartal1959
DragerBoard
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 33 cm (h x b)
Lijst45.5 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houten steiger, 1959, olie op board, r.o. gesigneerd, boardmaat 33x27, lijstmaat 45,5x55.

ConditieRedelijk

Werk bevat oppervlaktevuil, wat slijtschade aan de randen, punaisegaatjes in de hoeken. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Sergei Lastotschkine (1922-1992)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1208 verkochte items
55 cm
45.5 cm
33 cm
27 cm
Starttijd:18-09-2019 om 12:40
Eindtijd:26-09-2019 om 20:44
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier