Margriet Snel - serie 4 etsen van vreemde vogels - Verkocht

Margriet Snel - serie 4 etsen van vreemde vogels kopen? Bied vanaf 5!
Margriet Snel - serie 4 etsen van vreemde vogels kopen? Bied vanaf 5!Margriet Snel - serie 4 etsen van vreemde vogels kopen? Bied vanaf 5!Margriet Snel - serie 4 etsen van vreemde vogels kopen? Bied vanaf 5!
  • Margriet Snel
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1968
TechniekVaria
StijlSurrealistisch
OnderwerpDieren
Afmetingen20 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Margriet Snel (1948-2019) is opgeleid aan de Kunstacademie Den Haag. Ze werkte oorspronkelijk werkzaam als grafisch vormgever en is later gaan schilderen. Etsen stammen uit de periode van de kunstacademie. Afmeting van passe-partout staat vermeld; ets zelf meet 16,5 x 14,5 cm.

etsen zijn zeer goed; passe-partouts hebben door jaren heen gebruikerssporen

Margriet Snel

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  MrMrsBook

24 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
19.5 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-08-2020 om 16:34
Eindtijd:06-09-2020 om 20:38
50Jasper
03 sep. / 21:31
€ 5