Curiosa - Set van 2 gietijzeren beeldjes His Master's Voice als boekensteunen - Verkocht

Curiosa - Set van 2 gietijzeren beeldjes His Master's Voice als boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!
Curiosa - Set van 2 gietijzeren beeldjes His Master's Voice als boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Set van 2 gietijzeren beeldjes His Master's Voice als boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Set van 2 gietijzeren beeldjes His Master's Voice als boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Set van 2 gietijzeren beeldjes His Master's Voice als boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Set van 2 gietijzeren beeldjes His Master's Voice als boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Set van 2 gietijzeren beeldjes His Master's Voice als boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Set van 2 gietijzeren beeldjes His Master's Voice als boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!
  • Curiosa
TypeCuriosa
Afmetingen12 cm x 7.5 cm x 12.5 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt
Leuke set van twee zware gietijzeren beeldjes van His Master's Voice als boekensteunen, voorstellende twee Staffordshire bullterriers of nipperdogs.

Hoogte 12 cm, lengte 12,5 cm, breedte 7.5 cm.

In zeer goede staat met minimale gebruikssporen (zie foto's).

Zeer goede conditie met minimale gebruikssporen

Curiosa

Geplaatst door  HK1970
FA. (2)

Lid sinds 2017
21 verkochte items
7.5
12
12.5
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-12-2020 om 06:42
Eindtijd:20-12-2020 om 16:23
Biedingen (6)
tabiotenjo69
20 dec. / 13:44
€ 20
Jan Elema
19 dec. / 11:17
€ 15
Andredriessen
18 dec. / 22:33
€ 10
Floor123
18 dec. / 09:28
€ 5
phoenixwilly
18 dec. / 03:04
€ 3
Floor123
17 dec. / 10:49
€ 1