Sfeervolle ets "de brief" van Willem Zwart 1867-1957 gesigneerd ca 1900 - Verkocht

Sfeervolle ets "de brief" van Willem Zwart 1867-1957 gesigneerd ca 1900 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 120,00

Sfeervolle ets "de brief" van Willem Zwart 1867-1957 gesigneerd ca 1900 kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle ets "de brief" van Willem Zwart 1867-1957 gesigneerd ca 1900 kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle ets "de brief" van Willem Zwart 1867-1957 gesigneerd ca 1900 kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle ets "de brief" van Willem Zwart 1867-1957 gesigneerd ca 1900 kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle ets "de brief" van Willem Zwart 1867-1957 gesigneerd ca 1900 kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle ets "de brief" van Willem Zwart 1867-1957 gesigneerd ca 1900 kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle ets "de brief" van Willem Zwart 1867-1957 gesigneerd ca 1900 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2969 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Willem Zwart (1867-1957)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar : Willem Zwart 1867-1957
Titel/Voorstelling : "de brief"
Datering : omstreeks 1900
Medium / Techniek : ets op papier
Maten : 25 x 20 cm (papier)
Gesigneerd : achterzijde monogram
Conditie : goed / hoeken iets gekreukeld

Willem Zwart woonde en werkte in Groningen, Den Haag, Amsterdam, Arnhem en Haarlem. Leerling van de Akademie Minerva in Groningen, olv J.H. Egenbergen. Hij schilderde, landschappen en stadsgezichten, tekende en lithografeerde en was lid van Arti en Amecitiae te Amsterdam.
Zijn werken hangen in vele Nederlandse musea. Ook heeft hij een tentoonstelling gehad in het Stedelijk Museum van Amsterdam.

Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:31-03-2017 om 15:01
Eindtijd:14-04-2017 om 22:01
Biedingen (23)
vorstenbosch50
14 apr. / 10:17
€ 120
jozef4859
13 apr. / 19:47
€ 110
vorstenbosch50
13 apr. / 19:46
€ 100
jozef4859
13 apr. / 19:46
€ 95
vorstenbosch50
13 apr. / 19:46
€ 90
jozef4859
13 apr. / 19:46
€ 85
vorstenbosch50
13 apr. / 19:45
€ 80
jozef4859
13 apr. / 19:45
€ 75
vorstenbosch50
12 apr. / 12:50
€ 70
jozef4859
12 apr. / 11:26
€ 65
vorstenbosch50
12 apr. / 11:25
€ 60
jozef4859
12 apr. / 11:25
€ 55
vorstenbosch50
12 apr. / 11:25
€ 50
jozef4859
12 apr. / 11:25
€ 45
vorstenbosch50
12 apr. / 11:25
€ 40
jozef4859
12 apr. / 11:25
€ 35
vorstenbosch50
10 apr. / 10:38
€ 30
artb
06 apr. / 22:00
€ 25
Braamberg
04 apr. / 07:28
€ 20
pietnuytten
04 apr. / 07:28
€ 18
pietnuytten
03 apr. / 22:07
€ 13
Braamberg
03 apr. / 22:07
€ 11
Braamberg
02 apr. / 22:05
€ 1